Borderlands Filminin Fragmanı Yayınlandı

Borderlands oyun serisinin hayranları tarafından merakla beklenilen Eli Roth imzalı sinema filmi için ilk fragman yayınlandı ve fragman gerçekten çok iyi gözüküyor.

Borderlands filmi Pandora gezegeninden aranan bir kadın olan ve paha biçilmez hazinelerle dolu olduğu söylenen efsanevi bir kasayı aramak için ana dünyasına geri dönen uzaylı kanun kaçağı Lilith’in hikayesini anlatıyor. Lilith ise Oscar ödüllü aktrist Cate Blanchett tarafından canlandırılıyor.

Lilith, Pandora’da yolunu bilmesine rağmen kasayı bulmanın en iyi yolunun bir ekiple ava çıkmak olduğunu biliyor ve yanına paralı asker Roland (Kevin Hart), çılgın bilim insanı Dr. Tannis (Jamie Lee Curtis), yıkımcı Tiny Tina (Ariana Greenblatt), Tiny Tina’nın infazcısı Krieg (Florian Munteanu) ile robot Claptrap (Jack Black)’i alıyor.

Fragmanda Roth ve görüntü yönetmeni Rogier Stoffers’ın Borderlands oyunlarının imza niteliğindeki cel-shaded stiline ne kadar etkili bir şekilde yaklaştığı görülüyor ve bu oldukça memnun edici. Oyun serisinin mizah anlayışı da filme iyi bir şekilde aktarılmış.

Borderlands 9 Ağustos tarihinde sinemalarda olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x